01,03.05.2020 Богослужіння

В п’ятницю та неділю богослужіння відбувалися в онлайн режимі.

Перед початком брат Назар Зозуля, нагадуючи , що нічого в світі не відбувається без Божої волі, зачитав: «Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.» (Вiд Iвана 1:3)

Брат закликав усіх присутніх та глядачів онлайн, у ранковій недільный молитві дякувати за Його любов і милості в не простий час, який переживає світ та наша країна зокрема.

Група помісної церкви співала псалом “Величає Тебе душа моя”. Чи задумуємось ми, наскільки важливо молитися і віддавати славу Богу, величати та проповідувати Його святе ім’я?

Пастор церкви, Олексій Сафонов у своїй проповіді наголосив на тому, що в Слові Господньому ми можемо бути підбадьорені, адже Він дарує перемогу над всіма обставинами, страхами та всіма справами диявола. Також пастор нагадав історію Емана з Біблії, з якої ми можемо бачити, як Бог руйнує злі замисли і доводить Свою вірність.

Важливо пам’ятати, що лише Господь усуває перешкоди та дає перемогу тим хто надіється на Нього. «І сказав Мойсей до народу: Не бійтеся! Стійте, і побачите спасіння Господа, що вчинить вам сьогодні. Бо єгиптян, яких бачите сьогодні, більше не побачите їх уже повіки!» (Вихід 14:13)

Бог дарує надію, усуває перешкоди та посилає благословіння, очікуючи від нас:
– вірності;
– пошуку Його волі;
– дотримання Слова Божого;
– бажання виконати Його волю;
– жертовності;
– довіри Богу.

Після проповіді у молитві дякували Богу за те, що Він зробив нас учасниками Свого замислу, дає Свою перемогу, та бере участь у долі окремих людей і Церкви вцілому.

Гостем Соборної в цю неділю став єпископ Михайло Степанович Паночко. Він наголосив на тому, що навіть в таких непростих обставинах, ми повинні продовжувати збудовуватися, та отримувати якомога більше користі для душі. Не зважаючи на те, з якого ракурсу ми дивимося на події, що відбуваються, діти Божі з впевненістю можуть сказати, що сьогодні день приємний!

За словами Михайла Паночка, християн не повинні лякати кризи, епідемії, голод та розруха, адже доля нашої планети в руках Господніх.

Впродовж проповіді єпископ ділився Словом, та роздумував разом з присутніми та глядачами над тим, що радить Господь дітям Своїм: «Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови, і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння, якщо ви спробували, що добрий Господь.» (1-е Петра 2:1-3)

Опубліковано в категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *