Богослужіння 10.02.2019

На початку богослужіння брат Роман нагадав та наголосив на тому, що Слову Божому все під силу. «Він послав Своє слово та їх уздоровив, і їх урятував з їхньої хвороби!» (Псалми‬ ‭107:20‬)

Впродовж зібрання співом служив основний хор помісної церкви. Сестри декламували вірші, співали пісень.

Брат Антон у своїй проповіді говорив про важливість близьких стосунків з Богом. Коли ми шукаємо Бога – все, що нам потрібно, додається!

Що значить шукати Бога? Ви досі не відчували Його присутності? Саме час поставити Його на п’єдестал свого життя.

Вірш «Ніщо нечисте в небо не ввійде», який розповіла сестра Світлана, спонукав кожного переглянути своє життя. 

Також в програмі брали участь діти недільної школи. Дитячими устами вони прославляли Бога у віршах та співом. 

Брат Рубен нагадав слова, які говорив я Ісус перебуваючи тут на Землі. «Ісус же сказав: Пустіть діток, і не бороніть їм приходити до Мене, бо Царство Небесне належить таким.» (Вiд Матвiя‬ ‭19:14‬)

У центральній проповіді пастор церкви Олексій Сафонов говорив про істині цінності, орієнтири, цілі та критерії, які повинні застосовуватися у різних сферах життя людини. 

Наприкінці богослужіння, церкві представили сестру Людмилу та брата Сергія, які бажають створити сім’ю. За них була завершена молитва. 

Тема вечірнього богослужіння: «Велич Божа». Словом ділилася група молодих проповідників, які проходять навчання проповіді Слова Божого в церкві «Соборна». Співом служила група сестер помісної церкви. 

Дивитися фото ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *