Богослужіння 15.10.2017

Ми живемо в період, коли інформація поширюється миттєво. У зв’язку з цим часто, трапляється таке, що невелика неправда, сказана однією людиною в слух, за короткий період може перерости у велику брехню. Про те, якої шкоди можуть завдати людині плітки і в чим небезпечний цей гріх говорили на ранковому служінні.
«Давайте не будемо поширювати неперевірену інформацію. Ніколи не слухайте людей, які не дають підтвердження того, про що вони говорять, – закликав проповідник. – Ми відповідальні за те, що ми говоримо, що ми слухаємо і, що ми поширюємо. Біблія нас закликає говорити один одному лише правду і тільки те, що буде корисним для них. Не потрібно говорити людям те, що їх вбиває».
На вечірньому служінні «Соборну» відвідали гості з церкви села Крюківщина.
Проповідь пастора Романа Скоця з Крюківщини була заснована на заклик Апостола Павла: «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку Складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі ». (1 до Солунян 5:16-18)
«Тільки та людина, яка навчиться дякувати Богові за все, буде отримувати рясні Божі благословення», – зазначив служитель

Дивитися фото ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *