Богослужіння: Любов – це прийняття

Коли ми зранку прокидаємося, Бог очікує, що ми до Нього звернемося і що Він буде центром нашого дня та усього життя. Від цього буде й благословіння у роботі, служінні, навчанні. Бог – Особистість. і Він хоче бути першим у нашому житті.

“Ми пізнали й увірували в ту любов, що Бог її має до нас. Бог є любов, і хто пробуває в любові, пробуває той в Бозі, і в нім Бог пробуває!” (1 Івана 4:16)

Любов – фундаментальний фактор Божої сутності. Вона проявляється в конкретних діях – прийнятті. Коли ми приймаємо одне одного, ми любимо.

Дуже багато людей почуваються нелюбимими, відкинутими, самотніми.

Є різні шляхи поведінки людини, що почувається неприйнятою.

Наприклад, спершу людина може почуватися самотньою, нещасною, мати депресію, а потім і відчай. Або ж людина може приховувати свої внутрішні рани, носити маску. А потім стати байдужою до усього. Також людина може намагатися боротися із почуттям відчуженості та нелюбові. Може показувати себе сильною та вдавати. що це нормально. Але кіцевий результат такого розвитку – ненависть та бунт.

Недарма в Біблії написано, що любов усе покриває. Людина – це ніби оголений нерв, який потрібно покрити любов’ю. І кожен наш мотив повинен бути через любов.

Бог настільки полюбив світ, що віддав Свого Сина. І важливо встигнути прийняти цю любов.

Дивіться усі фото ТУТ.

Аудіо ТУТ.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *