Ігор Бойко “Наставлення”

Ігор Бойко “Наставлення”

Чи зосереджували Ви увагу на тому, що Біблія говорить про наставлення? “Уважай на самого себе та на науку, тримайся цього. Бо чинячи так, ти спасеш і самого себе, і тих, хто тебе слухає!” (1-е Тимофiю 4:16).

«Не в силі людини, коли вона ходить, кермувати своїм кроком» (Єремії 10:23).  Дійсно, кожен, хто намагається керувати власним кроком без належної допомоги, рано чи пізно  зазнає розчарувань.

Отож, “Підкоряйтеся наставникам вашим і будьте покірні, бо вони безнастанно клопочаться за душі ваші, як такі, що забов’язані дати звіт; щоб вони чинили це з радістю, а не зітхаючи, бо це для вас не корисне”. (До євреїв 13:17)

Однак, чи повинні християни прислухатися  лише  до своїх духовних наставників? Чому вірних Христос називає вівцями, а наставників – їх пастирями? Про яку вищу владу сказано у вірші: “Кожна людина нехай кориться владі вищій: нема бо влади, що не була би від Бога; і ті, існуючі влади, установлені Богом. Тим то, хто противиться владі, противиться Божому велінню” (Рим. 13: 1-2)?

ВІдповісти на ці та інші запитання, Ви зможете, переглянувши відеоверсію вивчення Слова Божого, на  YouTube:

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *