Молодіжне спілкування: благовістя в інтернеті

Цієї п’ятниці на молодіжному спілкуванні у “Соборній” був спеціальний гість☝. Це Руслан Кухарчук, журналіст, громадський діяч, проповідник, медіа-менеджер.

Він говорив про те, як доносити вістку Євангелія людям. Тому що спасіння людей – це не просто важлива справа. Це термінова справа.

Перш за все, потрібно не боятися бути публічним. Тому що Ісус Христос проповідував публічно, публічно виганяв демонів, публічно зцілював.

Також важливо будувати правильну міжособистісну комунікацію. Це означає, що у будь-якому місці, де ви є, потрібно згадати про Ісуса та Його любов. Навіть можна не явною богословською проповіддю, але слово про Ісуса повинно прозвучати.


Також дуже цінним інструментом донесення благої вістки є Інтернет і соцмережі. Тому що кожен зараз має до них доступ і кожен може створювати інформацію. Дуже важливо мати правильну, відповідну дитині Божій, репутацію😇. Тоді не виникатиме дисонансу і спотикання у тих, кому ви проповідуєте.

Руслан Кухарчук приводив приклади того, що як можна ненав’язливо, але ефективно євангелізувати через Інтернет. І закликав молодь знайти свій спосіб благовістя у соцмережах.

Весь фотозвіт дивіться ТУТ.

Опубліковано в категорії: Новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *