Особливе служіння церкви під час війни в Україні

“У всьому показав я вам, що, так працюючи, необхідно підтримувати слабких і пам’ятати слова Господа Ісуса; бо Він Сам сказав: Більше щастя давати, аніж брати.” Діян. 20:35
З початку повномасштабної війни в Україні церква “Соборна” не могла стояти осторонь людського горя. З перших днів приміщення цокольного поверху дому молитви служило людям як бомбосховище. Там родини могли безпечно переночувати, поїсти, отримати духовну підтримку.
З західних областей України та з-за кордону брати привозили тонни вантажів продуктів та засобів особистої гігієни, з яких вже на місці формували індивідуальні набори для нужденних людей та переселенців.
Команда волонтерів з церкви періодично їздила в тоді ще окуповану російськими військами Чернігівську область. Привозили їжу, одяг, а назад евакуювали людей. Не оминали увагою і Київщину – в навколишні населені пункти також розвозили продукти харчування.
Служіння церкви українському народу продовжується. Тепер волонтери їздять в гарячі точки Донеччини, аби евакуювати людей в більш безпечні місця.
Дякуємо Богу, що до цього часу оберігав церкву, волонтерів, усіх людей, що шукали в храмі прихистку і допомоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *