Вивчення Слова Божого: Бернард Кокер

Святкування уже давно закінчились.
Але чи знаєте Ви, у чому полягає суть Різдва? З наближенням Різдва ми все частіше бігаємо по торгових центрах, купуємо подарунки для рідних, близьких, знайомих… Але невже усі наші приготування спрямовані на задоволення матеріальних бажань?
Про правдивий сенс Різдва ми читаємо в Біблії: “Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. Воно в Бога було споконвіку. Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. І життя було в Нім, а життя було Світлом людей. І Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця” (Івана 1:1-14).
Отже, суть Різдва полягає в тому, що Бог-Отець послав свого Єдиного Сина Ісуса Христа, для того, щоб спасти нас, людей, від гріхів.
“Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне” (Вiд Iвана 3:16).
Ця аудіопроповідь допоможе зрозуміти суть Різдва і дасть пояснення, чому Різдво для багатьох стало особливим святом, а не просто належить до категорії звичайних свят, що так швидко минають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *