“Тримай удар, не будь “грушею”

В п’ятницю, на молодіжному спілкуванні була актуальна для кожного з нас тема. Ми говорили про лідерство. Оскільки бути лідером — означає приймати важливі рішення, бути підготовленим, витрачати великий обсяг зусиль, діяти у не завжди передбачуваних ситуаціях, і щоразу фокусуватись на головній справі, – тема звучала так: “Тримай удар, не будь “грушею”.
Все ще вважаєш, що ця тема тебе не стосується? На жаль останнім часом кожен думає лише про себе і “бореться за своє виживання”. Люди стали байдужими до інших. Але це можна змінити, і саме ми з вами можемо бути тими людьми, які стануть лідерами і поведуть інших за собою до Господа.
Ісус сказав, що ми є сіль і світло, а це в свою чергу означає вплив і відповідальність за своє особисте життя. Як важливо переглянути свої життєві стандарти, ніколи не звинувачувати інших і в жодному випадку не нарікати, навчитись керувати власними емоціями та не боятись змін та ризиків. «Іди за мною» – слова до кожного про наслідування Христа. Вони є прямим вказівником того, хто є Лідером.
Отже, чи можливо досягнути успіху і перемоги без лідера? Ні! Успіх та перемога можлива тільки з Лідером – Христом!

Дивитися фото ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *