Богослужіння: Церква Божа

У неділю “Соборна” роздумувала про Церкву, її роль, місію та функції. Все ранкове богослужіння було присвячене цій темі.

Проповідники окресили церкву як зібрання спасенних Ісусом Христом людей. В цьому зібранні може навіть стін не бути – тут головне люди. “Де двоє чи троє зібрані в ім’я Моє, там я і посеред них”, – так пише Біблія.

Церква будується на пізнанні того, що Ісус – це Месія, Спаситель. І Сам Господь будує її Духом Своїм, використовуючи вірних Собі людей.

Церква має певні риси. Вона любить та прославляє Бога, догоджає Йому, проповідує Євангеліє, преображається в образ Ісуса: освячується сама та освітлює дорогу іншим. Також вона має духовну владу: “що зв’яжете на землі, те зв’язане буде на небі”, є влада наступати на ворожі сили, “ворота пекельні її не здолають”. Церква має внутрішню красу (Уся краса царської дочки всередині (Пс. 44:14)); є переможцем і має знання від Бога, а майбутнє її радісне – Господь повернеться по неї і забере.

Проповідники наголосили: християнину треба бути святим і посвяченим.

На вечiрньому зiбраннi молодь “Соборної” та “Надії” (с. Тарасівка) служила співом, проповідями, віршами. Бог нагадав через проповіді про час і те, що важливо його цінувати та правильно використовувати.

Після служіння молодь мала спілкування за чаєм.

Увесь фотозвіт ТУТ. 

Аудіозвіт ТУТ. 

Подивитися відеозапис ранкового та вечірнього богослужінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *