Вивчення слова Божого: Олексій Сафонов

 

“Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно” (1 Кор. 6:12).

Ці рядки відображають істину, і разом з тим застерігають: усе, чим ми живемо, повинно приносити користь і сприяти нашому збудуванню, а не робити нас рабами гріха.

У Біблії прослідковується багато Божих застережень щодо п’янства та небезпечних наслідків вживання алкоголю/вина. “Не дивись на вино, як воно рум’яніє, як виблискує в келиху й рівненько ллється, – кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов гадюка, – дивитимуться очі твої на чужих жінок, і серце твоє говоритиме дурощі” (Приповісті 23:29-33). “Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники, ні злодії, ні користолюбці, ні п’яниці, ні злоріки, ні хижаки — Царства Божого не вспадкують вони!” (1 Кор. 6:9-10).

Важливо звернути увагу на одне дуже цікаве спостереження: на латині слово “спирт” звучить як „spiritus” і означає „дух”. Виявляється, що вживання алкоголю/вина супроводжується наповненням духом (так само як наповнюються Духом Божим під час молитви). І цей дух починає керувати людиною. Тому, перед кожним стоїть вибір: або дозволяти, щоб дух алкоголю/вина керував нашим розумом, або віддатися повністю під керівництво Духа Божого і виконувати волю Його. «Не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще сповняйтесь Духом” (Ефесян 5:18).

Як досягнути того, щоб наше серце та розум завжди перебували у бадьорому та тверезому стані? Як відрізняти волю Божу від бажання власної плоті? Слухайте про це і не тільки в аудіопроповіді Олексія Сафонова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *